Biuro mobilne

Mobilne biuro dla nowoczesnych firm

Dodany: 02/12/2015 r.

W dobie XXI wieku, gdzie większość pracy wykonuje się przez Internet i telefon, a smartfonowe baterie rozładowują się szybciej niż byśmy tego oczekiwali, posiadanie chociażby małego biura z możliwością podłączenia się pod prąd jest wręcz niezbędne. Jako polska firma lubiąca nietypowe rozwiązania wyszliśmy naprzeciw tym oczekiwaniom, wprowadzając do swojej oferty biuro mobilne.

 

Mobilne biuro dla nowoczesnych firm

 

Mobilne biuro skierowane jest przede wszystkim do właścicieli firm budowlanych, developerskich czy komisów. Jednak przedstawionego biura nie należy mylić z wagonami. Częsta zmiana lokalizacji oraz charakter wykonywanych prac powodują, że firmy takie rzadko mają swoją stałą siedzibę. Zazwyczaj na placu budowy tworzony jest prowizoryczny kącik socjalny, który pełni jednocześnie funkcję biura, szatni, kuchni i magazynu. Jednak z biura mobilnego skorzystać mogą też firmy, które lubią życie blisko natury albo w ciekawych, nietypowych warunkach. Dlatego z takiej formy biurowej przestrzeni z powodzeniem skorzystają też firmy z branży IT czy agencje reklamowe.

 

 

Aranżacja na miarę Twoich upodobań

 

Biuro przestawne posiada wymiary 4,5x2,5m, co daje powierzchnię 11m2. Mobilne (mimo, że nie ma kół). Ze względu na swoje wymiary, można je przewozić lawetą bez konieczności uzyskiwania pozwoleń (nie jest to gabaryt). Bez problemu ustawi się je za pomocą wózka widłowego.

W ofercie 2 wersje wyposażenia: standard i premium.

 

Wersja Standard przewiduje budynek ocieplony 10cm wełną na wszystkich powierzchniach (podłoga, ściany, dach). Przygotowany do podłączenia pod instalację hydrauliczną i elektryczną (dwa podwójne gniazdka). Zamontowane oświetlenie w postaci plafonu na suficie. Dwa pojedyncze okna oraz przeszkolone drzwi wejściowe. Dach wykonany z blachodachówki. Przeznaczony do samodzielnego umeblowania. Waga całego biura ok. 1300-1500kg.

 

Wersja Premium zawiera w sobie wszystkie elementy wersji standard, z tą jednak różnicą, że to kontener biurowy w pełni umeblowany. Wyposażony w dwa biurka i dwie szafki z szufladami lub jedno biurko i szafę przesuwną. Oprócz ocieplenia wełną, posiada także ogrzewanie elektryczne w postaci grzejnika olejowego z termostatem. Waga ok. 1500-2000kg.

 

W obu wersjach można wybrać zarówno rodzaj i kolorystykę elewacji zewnętrznej, jak i ścian wewnątrz.

 

Widok na kącik socjalny i szafy biurowe

Wnętrze biura

Biuro mobilne

Przestrzeń na wygodne biuro

Estetyczne wyposażenie

Wnętrze domku mobilnego

Designerskie krzesła

Zdjęcie z biura mobilnego

Biuro mobilne z zewnątrz

Biuro mobilne z zewnątrz

biuro mobilne

Łatwy transport mobilnego biura

 

 

Tanio, szybko i wielofunkcyjnie

 

  • niedługi czas oczekiwania, mobilne biuro nie wymaga pozwoleń na budowę – do postawienia w wybranym miejscu praktycznie od zaraz
  • domek jest mobilny i łatwy w transporcie
  • niedrogi i ekonomiczny w utrzymaniu (nie trzeba wynajmować pomieszczenia pod tego typu przeznaczenie, dzięki czemu koszt zakupu biura zwraca się dość szybko)
  • wielofunkcyjny (biuro, miejsce przyjmowania interesantów, zaplecze socjalne)
  • inwestycja na lata (polska produkcja, bardzo dobra jakość i technika wykonania)
  • możliwość różnego przeznaczenia: biuro, pawilon handlowy, pawilon gastronomiczny, mały sklepik

 

Poczytaj więcej o mobilnym biurze na: http://www.letniskowo.pl/pl/oferta-domkow-letniskowych/biuro-przenosne.html.

 

Zobacz również:

Domek letniskowy w stylu skandynawskim o pow. 48m2

Domek w stylu skandynawskim 48m2 – nowość

zabezpiecznie domku letniskowego - rolety antywłamaniowe

Zabezpieczenie domku letniskowego – rolety antywłamaniowe

Pomysł na biznes – Ośrodek wypoczynkowy: #1 Jaki domek wybrać?