Całoroczny domek mobilny Podlasie, wyprodukowany przez Letniskowo, o wymiarach zewnętrznych 10×3,5m, posiada dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę, co daje łącznie od 4 do 6 miejsc do sypialnianych.

Model wykończony jest z zewnątrz wysokiej jakości szalówką naturalną, pomalowaną specjalnym impregnatem, zabezpieczającym przed działaniem czynników zewnętrznych.

Pierwsze co możemy dostrzec po wejściu do domku to piękne, ciepłe drewno na ścianach. Salon wyróżnia przestrzeń części jadalnej domu oraz duże okna przysłonięte roletami na wymiar. Domek posiada podwyższony sufit w salonie, który osiąga 270cm wysokości.

W kuchni, w zależności od Waszych potrzeb znajdziecie lodówkę w zabudowie, pełnowymiarową kuchenkę, pochłaniacz, piekarnik, a nawet zmywarkę! Dzięki kompaktowemu i ergonomicznemu rozmieszczeniu urządzeń, kuchnia nadaje się do codziennego przechowywania oraz przyrządzania posiłków. Wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD pozwoli na przygotowanie zarówno dań na szybko, jak i takich, które wymagają czasu, ale przede wszystkim takich, które zaspokoją Twoje potrzeby.

Zwróćcie uwagę na biały panel PCV, nie bez powodu obejmuje on aneks kuchenny. Zastosowanie panelu w tym miejscu umożliwia zachowanie czystości i sterylności w obrębie kuchni.

W salonie znajdziemy rozkładaną sofę z funkcją spania, stolik kawowy, a także stół jadalniany z 4 krzesłami i regał, które stanowią elementy dodatkowego wyposażenia.

Okno, które standardowo znajduje się w tym miejscu tym razem zastąpiły duże, przeszklone drzwi balkonowe o wymiarach 160x200cm. Taki rozmiar drzwi pozwala cieszyć się słońcem nawet w późnych porach dnia. Co więcej, drzwi, które widzicie na zdjęciu to drzwi dwuskrzydłowe, które otwierają się zarówno na lewym jak i prawym skrzydle, co umożliwia przenoszenie naprawdę dużych przedmiotów na zewnątrz i do wewnątrz domku letniskowego.

A jakby tak na chwilę wyłączyć „słoneczne baterie” i nie wpuszczać do domku promieni słonecznych, bez problemu, tak duże okna balkonowe możecie zasłonić za pomocą rolet przeciwsłonecznych umieszczonych na ich szczycie. Dodatkowo w domku można również zamontować klimatyzator, który skutecznie pomoże w walce z uciążliwymi upałami podczas letnich wakacji.

Wystarczy wykonać krok i prosto z salonu znajdziemy się na przestronnym, naświetlonym tarasie. Taras jest opcją dodatkową do domku mobilnego. Jest to taras modułowy do samodzielnego montażu.

6m2 nie brzmi jak dużo, ale …

W pomieszczeniu mieszczą się wygodne, głębokie biurko z dwoma stanowiskami pracy, pojemna półka wisząca oraz łózko piętrowe. Biurko stanowi dodatkowy element wyposażenia, ze względu na to, że jest głębsze niż to, które jest w standardowym wyposażeniu domku. Pod materacem łóżka piętrowego znajdują się dwie duże skrzynie, w których możesz przechowywać rzeczy, z których nie korzystasz na co dzień.

Drugim pomieszczeniem jest sypialnia z łóżkiem małżeńskim. Łóżko posiada materac sprężynowy oraz pojemnik na pościel. Umieściliśmy w niej także szafę z drążkiem ubraniowym oraz wiszącą półkę.

Co mieści się w łazience o powierzchni 3m2?

A okazuje się, że wszystko, co jest niezbędne do korzystania z domku przez cały rok. Tuż obok sypialni znajduje się łazienka. Znajdziecie w niej prysznic, umywalkę, toaletę, 50-litrowy bojler na ciepłą wodę, grzejnik żeberkowy oraz pralkę.

Jak widzicie na zdjęciach, główną zaletą całorocznych domków mobilnych od Letniskowo.pl jest możliwość dostosowania domku do swoich własnych potrzeb.

Chcemy zwrócić uwagę na całoroczną użyteczność naszego domku. Nie byłoby to możliwe bez piany PUR, która gwarantuje utrzymanie mikroklimatu we wszystkich pomieszczeniach domku. W przypadku lata zapewni ochronę przed upałami, z kolei zimą przed niższymi temperaturami. Piana otwarto-komórkowa PUR pozwala na utrzymanie w domku stałej temperatury przez cały rok, przy czym jednocześnie wpływa na optymalizację poziomu wilgoci.

Nie należy zapominać również o tym, że owady i gryzonie „nie lubią się” z naszą pianką, co jest niezwykłą zaletą kiedy wybieramy leśną lokalizację pod domek.

GALERIA

VIDEO


Letniskowo.pl jako producent mobilnych domków letniskowych współpracuje z Europejskim Funduszem Leasingowym. Jest to jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce oferujących leasing nieruchomości.

Zapewniamy kontakt leasingowy już w 24 godziny! Zapytaj o szczegóły!

Adam Prokopiuk
e-mail: adam.prokopiuk@efl.com.pl
telefon: +48 691 480 720