Dwie sypialnie to za mało? Mamy na to sposób.

Model POMORZE jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów odnośnie większej ilości pomieszczeń. 

Przedstawiamy Wam całoroczny domek mobilny POMORZE.

Model wykończony z zewnątrz elewacją z materiału Kerrafront, czyli klasyczną opcją panelu w kolorze kwarcowej szarości. 
Kerrafront jest materiałem bezobsługowym, nie wymaga regularnego malowania w przeciwieństwie do szalówki drewnianej. Łatwo się go czyści za pomocą myjki ciśnieniowej. Ten rodzaj elewacji jest najpopularniejszy wśród naszych klientów. Domek z zewnątrz wzbogaca oświetlenie punktowe LED oraz obróbka okien wraz z orynnowaniem stalowym w kolorze bieli. Na zewnątrz znajduje się także podwójne gniazdko, szczególnie przydatne podczas prac ogrodowych.

Gotowi na przechadzkę?

Wchodząc do domku mobilnego Pomorze znajdziemy się w małym przedpokoju, który jest połączony z salonem i kuchnią. Wnętrze wykończone jest szalówką naturalną, która daje poczucie ciepła oraz sprawia, że domek staje się bardzo przytulny. Ciekawostką jest, ze drzwi wewnętrzne i ościeżnice w domku są białe, a nie w kolorze szalówki. Jest to celowy zabieg nadania szalówce nowoczesności. 
Nie ma to jak klasyka w nowoczesnym wydaniu… Nie zapominajmy o podwyższonym suficie, który wraz z oświetleniem punktowym LED dają nam znakomity efekt zwiększonej przestrzeni oraz estetyczne wykończenie wnętrze salonu.

Salon posiada dwa okna o wymiarach 160/110 cm, które w zależności od potrzeb klienta mogą zostać zamienione na drzwi balkonowe o wymiarach 160/200 cm. Jest to doskonała opcja, dla tych, którzy myślą o dobudowie tarasu w przyszłości. Prezentowany przez nas model posiada jedne drzwi balkonowe. W głównej części domku mobilnego POMORZE znajdziemy rozkładaną kanapę z pojemnikiem na pościel, szafkę wiszącą, gniazdko antenowe oraz miejsce na stół z krzesłami czy klimatyzację.

Kuchnia jest pełnowymiarowa w układzie litery L. Nasze kuchnie cechuje pełne wyposażenie, dlatego w POMORZU możecie znaleźć blat roboczy, wysoką lodówkę z zamrażarką, kuchenkę elektryczną, okap teleskopowy oraz zmywarkę i piekarnik, które są opcją dodatkowego wyposażenia w naszych domkach. Szafki są zamykane na „cichy domyk”, co znacznie poprawia komfort użytkowania. 

A teraz przejdźmy do naszych trzech sypialni. Metraż 12x4m, dający nam łącznie 40m2 powierzchni użytkowej, pozwolił nam na umieszczenie w domku trzech sypialni przy zachowaniu komfortowego wymiaru każdej z nich.

Pierwsza z łóżkiem małżeńskim posiada szafę ubraniową oraz szafkę nocną i wiszącą.

Dwie mniejsze zostały wyposażone w tapczany, szafki nocne i ubraniowe.To idealne rozwiązanie dla rodziców wraz z trójką dzieci. Należy pamiętać, że istnieje także możliwość wstawienia łóżka piętrowego w miejsce tapczanu. Wszystkie łóżka w naszych domkach posiadają materace sprężynowe oraz pojemniki na pościel. Trzecią najmniejszą sypialnie zawsze można wykorzystać na dodatkowe pomieszczenie typu składzik. Wygodnie, prawda?

Łazienka w całorocznym domku mobilnym jest w pełni wyposażona i niczym nie różni się od tych, które posiadacie w swoich domach. Znajdziemy tam kabinę prysznicową z jednej bryły, która nie przecieka, WC, umywalkę z szafką,  szafkę wiszącą z lustrem oraz bojler lub ogrzewacz przepływowy do podgrzewania wody. Każda z naszych łazienek posiada przygotowanie do podłączenia pralki, co zapewnia pełen komfort użytkowania domku mobilnego podczas urlopu czy wakacji.
Montaż pralki możecie powierzyć nam, tak abyście nie musieli się o nic martwić.

Wszystkie nasze domki ocieplamy pianą natryskową z agregatu, a wewnątrz montujemy grzejniki elektryczne z termostatami. To sprawia, że z domku mobilnego całorocznego można korzystać cały rok, jak sama nazwa wskazuje, bez obaw, że zmarzniemy. 

Wybierając POMORZE zyskujesz największą ilość miejsc sypialnianych spośród naszych domków mobilnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.letniskowo.pl, gdzie znajdziecie szczegółowy plan domku POMORZE oraz konfigurator całorocznych domków mobilnych.

VIDEO

GALERIA


Letniskowo.pl jako producent mobilnych domków letniskowych współpracuje z Europejskim Funduszem Leasingowym. Jest to jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce oferujących leasing nieruchomości.

Zapewniamy kontakt leasingowy już w 24 godziny! Zapytaj o szczegóły!

Adam Prokopiuk
e-mail: adam.prokopiuk@efl.com.pl
telefon: +48 691 480 720