Domek KASZUBY składa się z 4 niezależnych od siebie pomieszczeń.

Pierwszym z nich jest salon połączony z aneksem kuchennym. Salon oddzielony jest od kuchni niewielką zabudową. Wyspa ta ma wiele zalet. Przede wszystkim jest dodatkową przestrzenią roboczą, oddziela salon od części kuchennej oraz automatycznie daje miejsce do zjedzenia posiłku. Na wyspie możemy umieścić płytę elektryczną, ale równie dobrze możemy ją przenieść do drugiej części kuchni.

Tak, jak w każdym domku mobilnym o wymiarze 12x4m, w tym także na wyposażeniu wersji Comfort znajdziemy dużą lodówkę z zamrażalnikiem, zlew z konglomeratu, płytkę dwupalnikową oraz pochłaniacz. Zmywarka czy piekarnik nie jest wliczony w cenę, ale w kuchni przewidzieliśmy już na to miejsce. Standardowo pomieszczenia mają wysokość 225cm, jednak podwyższając sufit w salonie otrzymujemy jeszcze większą przestrzeń nad głową sięgającą w najwyższym punkcie 270cm. Punktowe oświetlenie LED, które jest standardem we wszystkich domkach, dodatkowo nie zakłóca tej przestrzeni.

W części salonu znajduje się rozkładany narożnik z funkcją spania. W salonie znajduje się także grzejnik elektryczny z termostatem.

Drzwi balkonowe są opcją dodatkowo płatną i na etapie zamówienia domku możesz je wstawić w dowolnym miejscu gdzie znajduje się okno o szerokości 160cm i 90cm.

Drugim pomieszczeniem jest łazienka. W łazience znajduje się prysznic, który jest wykonany z formy i tworzy jednolitą bryłę tzn. brodzik i ścianki prysznica są połączone ze sobą. Dzięki temu ograniczamy ryzyko przecieku w przyszłości. Jest też umywalka z szafką, szafka wisząca z lustrem, WC oraz grzejnik drabinkowy, na którym szybko wysuszysz ręcznik. Wszystko to składa się na standardowe wyposażenie domku w wersji Comfort. Pralka jest wyposażeniem dodatkowym.

Domek typu Kaszuby składa się z dwóch sypialni.

W mniejszej sypialni znajduje się biurko oraz łóżko piętrowe. Docelowo ta sypialnia została zaprojektowana dla dwójki dzieci, jednak łóżko piętrowe jak najbardziej nadaje się do użytkowania także przez osobę dorosłą. Zamiast łóżka piętrowego w tym miejscu może znaleźć się tapczan z pojemnikiem na pościel.

W drugiej, większej sypialni stoi duże łóżko małżeńskie o szerokości 160cm, dwie szafeczki noce, szafki wiszące i aż dwie szafy na ubrania. Sypialnia ta ma 9m2, co pozwoliło nam na umieszczenie dwóch szaf. Pod oknem wisi grzejnik, ale równie dobrze w tym miejscu mogą być drzwi balkonowe o szerokości okna. Będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli po tej stronie domku chcesz dobudować taras. Grzejnik w takim wypadku przeniesiemy w inne miejsce sypialni.

Wszystkie ściany w domku pokryte są panelem PCV o wybranym wzorze. Jest to materiał stosunkowo twardy i łatwy w utrzymaniu czystości. Panel PCV jest montowany we wszystkich domkach w podstawowej cenie. Wykończenie drewnem jest dodatkowo płatne.

Podłoga w całym domku wyłożona jest linoleum imitującym deski drewniane. Jest to idealny materiał do zastosowania w takich domkach, ponieważ jest łatwy w czyszczeniu i odporny na uszkodzenia. Jest to szczególnie praktyczne w sytuacji kiedy wchodzimy do domku w butach prosto z podwórka.

Z zewnątrz domek ma elewację pokrytą panelem Kerrafront. Panel ten imituje szalówkę drewnianą i idealnie sprawdza się, jeśli nie chcesz malować ścian co kilka lat. Jest twardy, odporny na uderzenia oraz łatwy w czyszczeniu np. Karcherem. W podstawowej cenie domku podanej na stronie elewację wykonujemy w Sidingu – panel Kerrafront jest dodatkowo płatny. Przy drzwiach wejściowych znajduje się duży świetlik. Wstawiamy go w większości modeli domków po to, aby w korytarzu było więcej naturalnego światła.

Więcej informacji na temat domku KASZUBY znajdziesz na naszej stronie www.letniskowo.pl. Jest tam także konfigurator, dzięki któremu skonfigurujesz swój własny domek mobilny!

VIDEO

GALERIA