PODHALE to kolejny model domków mobilnych, który ma wymiary zewnętrze 12x4m i około 42m2 powierzchni użytkowej.

Ten model domku posiada bardzo przestronny korytarz charakterystyczny dla tego modelu. Optycznie powiększa to salon i daje większą przestrzeń. Okno FIX, które w standardzie wstawiamy przy drzwiach, doświetla korytarz naturalnym światłem.

W salonie znajduje się aneks kuchenny z wyspą. Wyspa kuchenna oddziela strefę salonu od kuchni oraz daje dodatkowe miejsce siedzące, Można przy niej zjeść śniadanie czy wypić drinka. W tej wersji kuchni kuchenka znajduje się na wyspie, ale można ją przenieść do aneksu. Wszystkie szafki wykonane są z płyty meblowej 18mm i mają cichy domyk. W wyposażeniu wersji COMFORT znajduje się także duża lodówka, płytka elektryczna 4-palnikowa oraz pochłaniacz. Dodatkowo jest miejsce na ewentualną zmywarkę czy piekarnik.

W salonie znajdują się dwa okna o wymiarach 160x110cm i przesuwne drzwi balkonowe, które są opcją dodatkową. Jednak każde z tych okien mogą być drzwiami balkonowymi lub przesuwnymi. Jest to o tyle wygodne, że drzwi balkonowe możesz wstawić w zależności od topografii Twojej działki, czyli tam gdzie będziesz chciał mieć wyjście na taras. Taras jest opcją dodatkową do domku mobilnego. Jest to taras modułowy do samodzielnego montażu.

Prosty sufit ma wysokość 225cm, ale przy podwyższonym w najwyższym punkcie otrzymujemy około 270cm wysokości. Taka ilość okien oraz podwyższony sufit dają więcej światła słonecznego i powiększają przestrzeń salonu.

W pierwszej sypialni jest łóżko piętrowe, biurko i schowana szafa. W drugiej sypialni znajduje się łóżko o szerokości 160cm. Materac użyty w tym łóżku jest standardowym materacem sprężynowym, a nie gąbką. Pod materacem jest pojemnik na pościel. To w połączeniu z szafą daje sporo miejsca na ubrania, koce czy pościel. Tak jak w każdym z pomieszczeń, w obu sypialniach także mamy oświetlenie LED.

Łazienka jest dość typowa dla naszych domków. Oprócz umywalki, WC i grzejnika żeberkowego, posiada kabinę prysznicową 80cm. Kabina ta jest wykonana na zamówienie naszej firmy. Jej podstawową zaletą jest to, że prysznic jest całą bryłą, czyli ściany kabiny zespolone są z brodzikiem. Unikamy dzięki temu niepotrzebnych łączeń, które mogą być przyczyną przecieków w przyszłości.

W każdym pomieszczeniu znajduje się grzejnik elektryczny z termostatem do regulacji temperatury. Ogrzewanie wraz z dobrą izolacją ścian, podłogi i dachu pianą PUR sprawia, że z domku można korzystać przez cały rok. Dobra izolacja nie tylko ociepla budynek, ale sprawia, że latem jest w nim chłodniej.

Wszystkie ściany wewnątrz domu mają drewniane wykończenie. W całym domku jest punktowe oświetlenie LED.

Elewację domku PODHALE wykonaliśmy z szalówki drewnianej zabezpieczonej bezbarwnym impregnatem. Deska została celowo nieoheblowana, aby pozostawić naturalny charakter drewna. Okna standardowo białe, w tym wypadku zostały wykonane w zewnętrznej okleinie antracytowej. Antracytowe okna, stalowe rynny czy drzwi wejściowe w połączeniu z klasycznym drewnem dają domkowi nowoczesny charakter.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony  https://www.letniskowo.pl ,gdzie znajduje się szczegółowy plan domku PODHALE oraz konfigurator domków mobilnych.

VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=ASroV-usjX0

GALERIA