Oświetlenie LED punktowe to dodatkowa opcja wyposażania domku letniskowego, która spełnia funkcję zarówno użytkową, jak i dekoracyjną, jest nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED możesz zamontować zarówno wewnątrz domu, jak i w zewnętrznej podbitce dachu.

Jakie są barwy świecenia oświetlenia LED w domku letniskowym?

Do wyboru są dwie barwy świecenia, dopasowane do rodzaju domku i jego wnętrza oraz upodobań i gustu właścicieli.

Barwa biała zimna – idealnie współgra z domkami w stylu skandynawskim, wykończonych w bielach i szarościach. Zimny kolor oświetlenia podkreśli surowość i prostotę domku.

Z kolei barwa biała ciepła pasuje do domków obitych drewnianą szalówką, z wyposażeniem w brązach i beżach. Wniesie do domu uczucie ciepła i nada wnętrzom przytulności. Oprawki, w których umieszczone będą LEDy, dobierane są do koloru podbitki.

Oświetlenie domku letniskowego żarówkami LED

Żarówki LED to prawdziwa oszczędność energii – jedna sztuka zużywa tylko 2-3W. Montowane przez nas oświetlenie LED domku letniskowego objęte jest 2-letnią gwarancją. Oświetlenie zewnętrzne jest nie tylko ważnym elementem dekoracyjnym i estetycznym domu. Zapewnia ono przede wszystkim bezpieczeństwo i orientację.

Dyskretne oświetlenie punktowe domku letniskowego umili czas spędzony wieczorem wewnątrz domku oraz przed nim-na tarasie i w ogrodzie, tworząc klimatyczny nastrój oraz uczucie spokoju i odprężenia.

https://www.letniskowo.pl